Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

AIR+ 50

Cena bez DPH /
 
860,00 €
s DPH 1 032,00
Kúpiť
+

Čistý a zdravý vzduch doma. 

Unikátna čistiaca jednotka pre malé interiéry, ktorá sa inštaluje na strop alebo stenu vo všetkých stavbách, nie len novostavby, renovované budovy alebo montované stavby. 

AIR+ 50

Predfiltrovanie pre väčšie a stredné prachové častice PM10. Systém AIR+ 50 bol navrhnutý tak, aby spĺňal potreby čistenia vzduchu v domácich priestoroch až po rezidencie. Ide o špeciálnu jednotku pre malé interiéry, ktorá sa inštaluje na strop alebo stenu. Účinnosť filtračného systému pozostáva z troch fáz: predfilter G4 pre veľké častice (PM10), exkluzívny filter GRSystem™ od Zonair3D™ a absolútny filter HEPA H14 s vírusidnými nanovláknami vyvinutými spoločnosťou SNRC na elimináciu mikročastíc až do 0,2 mikrónu s účinnosťou vyššou ako 99,995% 

Vyberte si čističku vzduchu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám

Pre dosiahnuie optimálnej kvality vzduchu je potrebné vybrať čističku vzduchu, ktorá je vhodná do daného priestoru. Jej výber závisí od viacerých premenných ako napríklad od: činností, ktoré v priestore vykonávate, veľkosti priestoru (výšky, šírka, hĺbka), počtu osôb, okien, dverí, ale aj od toho, kde sa daný priestor nachádza. 

Zaškrtnite oblasť Vášho záujmu a my Vás budeme kontaktovať, aby sme Vám pomohli s výberom.

UKÁŽKA MERANIA - REZERVUJTE SI TERMÍN

Viete, čo všetko sa nachádza vo vzduchu, ktorý dýchate a aký vplyv môžu mať jednotlivé častice a plyny na Váš organizmus? Presvedčte sa o kvalite Vášho vzduchu a dohodnite si termín merania ešte pred tým, ako kúpite akúkoľvek čističku vzduchu.

ČLÁNKY

Dýcha sa Vám v lete ťažšie?

Dýcha sa Vám v lete ťažšie?

Mesiace jún, júl a august sú pre prach zo Sahary a zdravie našich detí najkritickejšie. Saharský prach je masa suchého vzduchu nabitého prachom z Afriky, ktorý so sebou prináša častice obsahujúce baktérie, vírusy, spóry a pesticídy, ktoré môžu ovplyvňovať najmä zdravie detí a starších ľudí.

Prach ako zdroj alergie

Prach ako zdroj alergie

Sahara je podľa NASA najväčším producentom prachu na planéte, ročne prepraví v priemere 182 miliónov ton prachu.

Nanovláknová technológia v čističkách Pure Airbox

Nanovláknová technológia v čističkách Pure Airbox

ZONAIR3D sa stala prvou spoločnosťou na svete, ktorá implementovala jedinečnú technológiu vyvinutú SNRC na boj proti Covid-19 do svojich výrobkov na čistenie vzduchu v interiéroch. Jedná sa o exkluzívny materiál, ktorý je zložený z virucidných nano vlákien, ktoré zadržiavajú a deaktivujú šírenie vírusu.

NEWSLETTER