Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

AIR+ 50

Cena bez DPH /
 
860,00 €
s DPH 1 032,00
Kúpiť
+

Čistý a zdravý vzduch doma. 

Unikátna čistiaca jednotka pre malé interiéry, ktorá sa inštaluje na strop alebo stenu vo všetkých stavbách, nie len novostavby, renovované budovy alebo montované stavby. 

AIR+ 50

Predfiltrovanie pre väčšie a stredné prachové častice PM10. Systém AIR+ 50 bol navrhnutý tak, aby spĺňal potreby čistenia vzduchu v domácich priestoroch až po rezidencie. Ide o špeciálnu jednotku pre malé interiéry, ktorá sa inštaluje na strop alebo stenu. Účinnosť filtračného systému pozostáva z troch fáz: predfilter G4 pre veľké častice (PM10), exkluzívny filter GRSystem™ od Zonair3D™ a absolútny filter HEPA H14 s vírusidnými nanovláknami vyvinutými spoločnosťou SNRC na elimináciu mikročastíc až do 0,2 mikrónu s účinnosťou vyššou ako 99,995% 

Vyberte si čističku vzduchu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám

Pre dosiahnuie optimálnej kvality vzduchu je potrebné vybrať čističku vzduchu, ktorá je vhodná do daného priestoru. Jej výber závisí od viacerých premenných ako napríklad od: činností, ktoré v priestore vykonávate, veľkosti priestoru (výšky, šírka, hĺbka), počtu osôb, okien, dverí, ale aj od toho, kde sa daný priestor nachádza. 

Zaškrtnite oblasť Vášho záujmu a my Vás budeme kontaktovať, aby sme Vám pomohli s výberom.

UKÁŽKA MERANIA - REZERVUJTE SI TERMÍN

Viete, čo všetko sa nachádza vo vzduchu, ktorý dýchate a aký vplyv môžu mať jednotlivé častice a plyny na Váš organizmus? Presvedčte sa o kvalite Vášho vzduchu a dohodnite si termín merania ešte pred tým, ako kúpite akúkoľvek čističku vzduchu.

ČLÁNKY

Nanovláknová technológia v čističkách Pure Airbox

Nanovláknová technológia v čističkách Pure Airbox

ZONAIR3D sa stala prvou spoločnosťou na svete, ktorá implementovala jedinečnú technológiu vyvinutú SNRC na boj proti Covid-19 do svojich výrobkov na čistenie vzduchu v interiéroch. Jedná sa o exkluzívny materiál, ktorý je zložený z virucidných nano vlákien, ktoré zadržiavajú a deaktivujú šírenie vírusu.

Neviditeľná hrozba, znečistené ovzdušie

Neviditeľná hrozba, znečistené ovzdušie

Znečistenie ovzdušia má vážny dopad na zdravotný stav. Neexistuje žiadne bezpečné množstvo pre dýchanie znečisteného vzduchu. Ľudia na celom území Slovenska žijú v silne znečistených oblastiach, niekde viac, niekde v menej znečistených.

Slovensko má výrazne zníženú kvalitu ovzdušia

Slovensko má výrazne zníženú kvalitu ovzdušia

Slovensko čelí žalobe pre zlú ochranu ovzdušia. Vysoké hladiny PM10 častíc prekračujú najmä Banskobystrický a Košický okres. Ročná limitná hodnota na ochranu zdravia ľudí je 40 mikrogramov na m3 PM10.

NEWSLETTER